Zajímavosti | Aktuality o muzeu a výstavách

VIDEO: Dobříšská voda. Co o ní víte?

23.01.2010 | Zajímavosti
Tušíte, z jakého materiálu byl vyroben první vodovod v Dobříši? Věděli jste, že ten první byl vybudován na zámku? A co myslíte, byl v tu dobu už městský vodovod? A máme tu další otázku, kolik litrů vody je schopna vyčistit čistička odpadních vod v Dobříši? Nejen odpovědi na tyto otázky vám dá videoreportáž od týmu GYMTV, kterou z naší expozice zpracovala Kateřina Fialová a Josef Fryš z příbramského gymnázia.
VIDEO: Dobříšská voda. Co o ní víte?

Muzeum Dobříš nabízí expozici věnovanou rukavičkářství, židovství, vodohospodářství nebo historii Dobříše. Díky spolupráci s týmem GYMTV vám můžeme představit malou ochutnávku - tentokrát na téma vodohospodářství. Ať vám chutná!

Těšíme se na vaši návštěvu.