Videonávod: Jak ušít palčáky?

18.12.2020 | Obecné
Šijeme palčáky s Muzeem Dobříš a přední českou rukavičkářkou Ludmilou Osičkovou.
Videonávod: Jak ušít palčáky?

Podrobný tutoriál Vám krok za krokem ukáže, jak si doma vlastnoručně vyrobit vlastní originální palčáky. Kdy jindy se naučit něco nového, když ne teď? Jdete na to?

Ludmila Osičková patří mezi poslední mohykány táhnoucí obor rukavičkářství. Je nám velkým potěšením, že právě s ní jsme pro Vás mohli zpracovat video návod na to, jak si z pohodlí domova ušít stylové palčáky. A díky moc za to!

Tutoriál cílí především na školáky od 9 do 15 let, ale výzva je to úplně pro všechny. Těšíme se, že Vás bude bavit.

Abyste měli větší motivaci pustit se do šití, máme pro Vás připravené balíčky - s kvalitním fleecem, šablonou, originální nášivkou a tak. Ale zvládnete to určitě i s tím, co máte doma!

Jen možná šablonu stáhněte - k dispozici pod příspěvkem.

A balíčky - budou k dispozici od příštího týdne, to dáme ještě vědět - sledujte nás. S každým balíčkem se upisujete zaslat nám foto Vašeho výtvoru. Nezapomeňte. Těšíme se!

A ještě...

Za videotvorbu velké díky Davidovi Čermákovi, který to dal na výbornou i ve ztížených podmínkách.

A za podporu posíláme poděkování Středočeskému kraji!

Tak nám dejte nám vědět, jak se Vám povedly!

Vaše Muzeum Dobříš