Aktuální epidemická opatření platná v Muzeu Dobříš

26.11.2021 | Obecné
Muzeum Dobříš je návštěvníkům otevřené dle standardní otvírací doby. Návštěvníky prosíme o dodržování platných epidemických opatření proti šíření viru covid-19.
Aktuální epidemická opatření platná v Muzeu Dobříš

Vážení návštěvníci,

v důsledku opětovného šíření viru covid-19 prosíme o respektování následujících nařízených opatření:

• ve vnitřních prostorách je povinné mít zakrytá ústa a nos respirátorem či nanorouškou
  • návštěvníci jsou povinni udržovat rozestupy alespoň 1,5 metru, nejde-li o členy jedné domácnosti
  • při vstupu do muzea si prosím vydezinfikujte ruce připravenou dezinfekcí
  • ochota ukázat potvrzení o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní, nebo
    prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19, od kterého neuplynulo více než 180 dnů; nebo negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin, pokud je vám mezi 12-18 lety, nemáte plně dokončené očkování, či vám byla vakcína proti covidu-19 kontraindikována. Zároveň se zakazuje vstup osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19.

Výše uvedené se nevztahuje na děti do dovršení 12 let věku.

Děkujeme a těšíme se na vás.

Muzeum Dobříš