V Muzeu Dobříš se konalo zasedání představenstva Okresní hospodářské komory v Příbrami

29.03.2016 | Obecné
Ve středu 23. března přivítalo Muzeum Dobříš představitele Okresní hospodářské komory v Příbrami.

Jednání OHK se zúčastnil i starosta města Dobříše Mgr. Stanislav Vacek. V přestávce během jednání si všichni přítomní s nadšením prohlédli celou expozici muzea a zhlédli i krátké video o výrobě rukavic, kterou je město Dobříš proslulé.

Věříme, že neformální a jedinečné prostředí muzea přispělo k příjemné a přátelské atmosféře pracovního jednání.

Pozvěte i Vy své kolegy či partnery na schůzku výjimečně někam jinam než do kavárny či zasedací místnosti. V Muzeu Dobříš Vás rádi přivítáme!  Důstojné prostory barokního Kopáčkova domu na Vás dýchnou netradiční přátelskou atmosférou a prohlídka expozice je jistě výtečným zahájením jakéhokoli setkání.