(RE)START je tady! Otvíráme 1. června

28.05.2020 | Obecné
Vzhledem k uvolňování opatření ze strany vlády ČR máme možnost oprášit a znovu otevřít brány muzea. S velkou radostí Vás přivítáme už 1. června.
(RE)START je tady! Otvíráme 1. června

Milí návštěvníci,

v souvislosti s preventivními opatřeními proti šíření viru covid-19, prosíme, dodržujte v muzejních prostorách několik základních pravidel:

1. Pokud nemáte ochranné rukavice, použijte před vstupem do muzea dezinfekci, která je pro Vás u vchodu připravená.
  2. Ve vnitřních prostorách muzea si chraňte ústa a nos rouškou.
  3. Dodržujte od ostatních návštěvníků bezpečnostní rozestup alespoň 2 metry.
  4. Nedotýkejte se zbytečně žádných předmětů.

OBJEDNETE SI MUZEUM PRO SEBE

Pokud byste rádi navštívili muzeum jako škola nebo jakákoli větší skupina, kontaktujte nás na emailové adrese: muzeumdobris@gmail.com. Zajistíme Vám vhodné podmínky pro vstup a užívání muzea. To samé platí i pro jednotlivce z rizikových skupin - jakou jsou senioři, nebo například lidé s chronickým onemocněním.

JE, NA CO SE TĚŠIT

Pravdou zůstává, že pandemie do velké míry ovlivnila náš plánovaný program. Některé akce jsme museli přesunout na další rok, i letos ale ještě spoustu srandy stihneme. Z první dobré na Vás čeká unikátní výstava 70. výročí od založení Rukavičkářských závodů Dobříš. Připomeneme si tak příběh gigantu, jehož věhlas překračoval hranice republiky a zcela změnil vývoj Dobříše, města rukavic. Vernisáž proběhne 10. července. Všechny podrobnosti Vám budeme servírovat, tak nezapomeňte bedlivě střežit naše komunikační kanály - jak Facebook, tak web.

Těšíte se?

My moc.