Muzeum Dobříš do odvolání uzavřeno

11.03.2020 | Obecné
Vzhledem k situaci je Muzeum Dobříš do odvolání uzavřeno.
Muzeum Dobříš do odvolání uzavřeno

Přátelé naši,

vzhledem k epidemiologické situaci jsme byli nuceni na základě doporučení Ministerstva kultury ČR v souvislosti s mimořádným opatřením ze dne 11. 3. 2020 muzeum do odvolání uzavřít.

V tuto chvíli je nemožné realizovat náš plánovaný program i odhadnout, jak moc jej COVID-19 ovlivní. O všem Vás budeme informovat, sledujte tak naše kanály – Facebook i web.

To ale není v tuto chvíli to podstatné.

Teď především prosíme.

V zájmu všech dodržujte pokyny Ministerstva zdravotnictví ČR a Krajskou hygienickou stanicí. Hlavně - nepodléhejte panice, buďte v klidu a bezpečí. Nepodceňujte situaci. Pokud musíte opustit domovy, dbejte na odstup a důslednou hygienu, míru obezřetnosti zvyšte na maximum a buďte na sebe opatrní. Jedině tak se podaří situaci zvládnout s co možná nejmenšími škodami a v co možná nejkratší době.

Vám všem, kteří pomáháte potřebným a aktivně se podílíte na zastavení koronavirové infekce velice a moc děkujeme! To samé platí pro všechny, kteří svou ohleduplností a odpovědností pomáhají zastavit šíření viru.

Pokud by kdokoli z Vás cokoli potřeboval, obraťte se na nás na mailu.

Těšíme se na Vás. Snad brzy.

Držme palce. Držme spolu.

Vaše Muzeum Dobříš