Ježíškova dílna aneb vánoční tvoření pro děti i rodiče

28.11.2016 | Obecné
Advent v Muzeu Dobříš je ve znamení tvořivosti a inspirace. Vykouzlete si doma vánoční atmosféru s vlastnoručně vyrobenými ozdobami nebo potěšte své blízké vlastnoručně vyrobeným dárkem.
Ježíškova dílna aneb vánoční tvoření pro děti i rodiče

Pro návštěvníky je připravena výstava vánočních ozdob, dekorací a všeho, co k Vánocům neodmyslitelně patří a potrvá od 26. listopadu do 8 ledna. Přijďte se nejen inspirovat vystavenými kousky, ale také vyrobit si vlastní vánoční ozdoby. Ježíškova dílna bude pro malé i velké tvořivé návštěvníky otevřená v sobotu 10. prosince od 13 do 16 hodin a v sobotu 17. prosince od 13 do 16 hodin.